قوانین میهمان

تعریف : میهمان شخصی است که با آگاهی کامل از قوانین سایت درخواست رزرو یک اقامتگاه را از میان آگهی های سایت و از طریق امکانات فراهم شده در وب سایت به اطلاع میزبان میرساند و در چهارچوب قوانین رزرو عمل می نماید.

۱ـ تعطیلات انلاین به کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران پایبند است. میهمان متعهد می‌شود در همه مراحل رزرو اقامتگاه تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد و جهت استقرار در اقامتگاه مدارک قانونی همچون کارت شناسایی یا سایر مدارکی که میزبان درخواست میکند همانند گواهی محرمیت الزامی است مگر انکه با میزبان خارج از سایت توافق جداگانه ای صورت پذیرد.

۲ـ میهمان متعهد می‌شود در طول زمان اقامت، از اقامتگاه و کلیه امکانات فراهم شده به شکل شایسته‌ای مراقبت کند. در صورتی که در زمان اقامت، به اقامتگاه یا وسایل رفاهی و یا امکانات فراهم شده صدمه‌ای وارد شود، مسئولیت آن با میهمان خواهد بود.

۳ـ میهمان موظف است در ساعات مقرر شده به اقامتگاه وارد شود و نیز در موعد مقرر، اقامتگاه را به میزبان تحویل دهد.

۴ـ  میهمان موظف است هنگام ورود به اقامتگاه مدارک شناسایی معتبر خود را به همراه داشته باشد. این مدارک باید با اطلاعات ثبت شده هنگام رزرو هم‌خوانی داشته باشد. در غیر این صورت میزبان می‌تواند از پذیرش میهمان خودداری نموده و رزرو بدون عودت وجه کنسل می گردد.

۵ـ  میهمان متعهد می‌شود در طول مدت اقامت، به کلیه قوانینی که از طرف میزبان وضع شده است، پایبند باشد.

۶ـ سامانه تعطیلات انلاین می‌کوشد کلیه اطلاعاتی را که توسط میزبان‌ها ارائه شده،‌ اعتبارسنجی و راستی‌آزمایی کند. با این حال،‌ میهمان می‌پذیرد که تعطیلات انلاین  مالکیت اقامتگاه‌های ارائه شده را در اختیار ندارد و کلیه اطلاعات درج شده در صفحه اقامتگاه، مطابق اطلاعاتی است که میزبان در زمان معرفی اقامتگاه، ادعا کرده است. مسئولیت ناشی از هرگونه کاستی و تفاوت در اطلاعات مندرج در صفحه اقامتگاه، فقط با میزبان است.

۷ـ  در صورتی که در مدت زمان اقامت میهمان در یک اقامتگاه، عملی خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام شود، مسئولیت آن با میهمان یا فردی است که مرتکب جرم شده است. میهمان می‌پذیرد که تعطیلات انلاین  تعهد یا مسئولیتی در این زمینه ندارد.

۸ـ میهمان می‌پذیرد که تعطیلات انلاین  حق دارد در هر زمان، بندهایی از قوانین و مقررات را حذف کرده، تغییر دهد و یا بندهای جدیدی به آن اضافه کند. میهمان موظف است قوانین و مقررات را در هنگام رزرو و پس آن بررسی کند و از همه بندهای آن مطلع شود.

۹ـ میهمان می‌پذیرد که پرداخت مبلغ رزرو (بصورت کارت به کارت ) به منزله قطعی شدن رزرو نیست. تنها پس از تایید نهایی رزرو و اطلاعات میهمان، رزرو قطعی تلقی خواهد شد و در غیر این صورت مبلغ واریز شده طی ۲۴ ساعت عودت داده خواهد شد.

۱۰ـ در صورتی که هرگونه توافقی خارج از چهارچوب سایت با میزبان انجام پذیرد، تعطیلات انلاین هیچ گونه مسئولیتی تحت هیچ شرایطی نسبت رزرو انجام شده نخواهد داشت.

۱۱ـ هرگونه واریز وجه برای میزبان جز در رزروهای خاص پیش پرداخت ممنوع بوده ودر صورت واریز مسولیت آن با میهمان می باشد  و تعطیلات انلاین تنها تراکنش هایی که از طریق درگاه های رسمی خود انجام شده باشد را پیگیری خواهد کرد..

۱2ـ در صورت عدم رعایت هریک از قوانین، تعطیلات انلاین میتواند بدون عودت هرگونه وجهی رزرو را کنسل نماید و میهمان حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.